Współpraca

Przede wszystkim prowadzę ścisłą współpracę z firmą Dragon. Na czym ona polega?

Otóż moim zadaniem jest łowić sprzętem firmy Dragon. Obserwować jego pracę, wychwytywać plusy i minusy. W końcu, wyciągać wnioski i opiniować (po to, aby producent mógł udoskonalać produkty i wprowadzać nowe modele). Swoje wrażenia nie tylko spisuję, ale i dzielę się moimi spostrzeżeniami “za kulisami”, a więc przekazuję co mam do przekazania odpowiednim osobom “twarzą w twarz” (słuchawką w słuchawkę) bądź mailem.

Pamiętam, że gdy dopiero rozmawialiśmy o czymś co nazywaliśmy wówczas “propagowaniem wędkarstwa”, dostałem jasną informację: “proszę pisać szczerze, Panie Dawidzie”.Tego też się trzymam od początku i do końca się trzymać będę. Obiecuję! I przyrzekam Wam, ale przede wszystkim sobie, że będę się rozwijał. Starał się być lepszym: wędkarzem i autorem. Po to abyśmy mogli propagować wędkarstwo w Polsce jeszcze lepiej, jeszcze skuteczniej. Po prostu: bardziej!

Jednocześnie jestem również otwarty na Twoje propozycje. Kochasz wędkarstwo? Chcesz napisać tekst branżowy, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Masz dobry produkt, który potrzebujesz wypromować? Jesteś właścicielem rybnego łowiska i chciałbyś o tym wędkarskiemu światu oznajmić? – zadzwoń! Przyjadę, porozmawiamy, połowimy, a na koniec stworzymy razem coś specjalnie dla Ciebie!

Wędkarstwo w Polsce to wiele nieodkrytych jeszcze tajemnic – nie skrywaj ich dla siebie! Dołącz do naszego grona!

 

lukasz knop
dragon fishing
haczyk.pl portal o wędkarstwie
pawel pracki grafika